Praha
Datum a místo konání:
termín: sobota 24. 2. 2024, 8:00 až 17:00 (přesnější informace o časech naleznete v části Harmonogram)
místo: ZŠ a MŠ Antonína Čermáka, Praha 6, Antonína Čermáka 1022/6 mapa
S sebou:
Přezůvky jsou nutné !!! - požadavek domácí ZŠ
Doprava:
MHD:
Nejbližší zastávka TRAM: Zelená, cca 250m
Nejbližší zastávka BUS: Zelená, cca 200m
Nejbližší zastávka VLAK: Praha - Podbaba, cca 950m
Automobilem:
Parkování možné v okolních ulicích;
pozor na modré rezidentní zóny!!! možno využít fialové zóny – o víkendu bezplatné
Harmonogram – FLL Regionální kolo Praha 2024:
8:00 Prezence
8:40 Slavnostní zahájení soutěže
9:00–15:00 Prezentace týmů
9:00–9:50 RobotGame – kalibrace a tréninkové kolo
10:45–14:45 RobotGame
15:15 RobotGame – semifinále
15:30 RobotGame – finále
15:45–16:20 Veřejná prezentace: tři nejlepší projekty
16:30–17:00 Slavností vyhlášení výsledků
17:00 Zakončení turnaje
Občerstvení:
Pro týmy: zajištěn oběd v podobě obložených trojhránků
Pro týmy i veřejnost: bufet – možnost zakoupení drobného občerstvení (pití, párek v rohlíku, sladkosti...)
V nejbližším okolí se nacházejí obchody (např. ESO Potraviny, cca 200m, mapa Kaufland, cca 900m, mapa) i restaurace (Restaurace U Topolů, cca 250m, mapa)
Kontakty
Organizace soutěže:
Irena Friedrichová,
Hlavní rozhodčí: Mirek Pecina,
Podporovatelé:
Stanice techniků DDM hl. m. Prahy
MŠMT
Hlavní město Praha
Datum konání: 24.02.2024
Počet týmů v turnaji:
Místo konání turnaje:
Název organizátora:
Odkaz na organizátora:
Kontakt:
Číslo týmu | Název týmu | Instituce |
---|---|---|
Číslo týmu | Název týmu | Instituce |
57 | HighTechAngels | Základní škola, Sobotka, okres Jičín |
20 | Crazy Bricks | Dům dětí a mládeže Praha 4 - Hobby centrum 4, Bartákova 1200/4, Praha 4 |
10 | HYPE.PRO | ZŠ Liberec, ul. 5. května 64/49, přísp. org. |
59 | Kraluboti | DDM Kralupy |
66 | #ff8c0d | DDM Symfonie Poděbrady |
47 | DDM Poděbrady | Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 56 |
1 | Hobby Robot | Dům dětí a mládeže Praha 4 - Hobby centrum 4 |
2 | Hradečtí baráčníci | Dům dětí a mládeže Hradec Králové |
49 | Mazací tabule | PORG, Lindnerova 3, Praha |
35 | Spektrobot | DDM hl. m. Prahy |
67 | Dollers | Dům Dětí a mládeže hl. m. Prahy |
44 | KepLErGO! | Gymnázium Jana Keplera, Praha 6 |
46 | TKM LTM | DDM Rozmarýn Litoměřice |
43 | Roudničtí Roboťáci | Dům dětí a mládeže TREND Roudnice n. L. |
77 | Kiddům Tým | Kiddům, z.s., Praha 3 |
78 | Plecháči | 28. základní škola Plzeň |
76 | Super SPIKE Team | Soukromý tým |
82 | Skrat | Gymnázium Christiana Dopplera |